Tükendi
Pioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto TeypPioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto Teyp
TEYP OEM CİHAZLAR SKU : DEH-S520BT

Pioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto Teyp

2.350,00 ₺
Pioneer MVH-S520BT 3 Amfi çıkışlı Bluetooth USB li Oto Teyp Bluetooth ve akıllı telefonlarla bağlantı. 1-DIN Bluetooth alıcı, ses performansı ve bağlanabilirlik açısı
Marka
Uyumluluk
shipping Gönderim süresi 1 Gün
free-delivery Ücretsiz gönderi
warranty Garanti : 2 yıl

Pioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto Teyp

2.350,00 ₺
Pioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto Teyp Pioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto Teyp 2.350,00 ₺
Ürün Detayları

Bluetooth ve akıllı telefon bağlantısı birleştirildi.

Bu 1-DIN Bluetooth alıcısı, ses performansı ve bağlantı açısından yeni standartlar belirliyor. Bununla birlikte, kullanımı ve kontrolü çok kolaydır.


 


Bluetooth bağlantısı, güvenli ve kullanışlı eller serbest aramanın yanı sıra akıllı telefonunuzdan kablosuz müzik akışı sağlar. Pioneer'in benzersiz Advanced Sound Retriever teknolojisi sayesinde, ses kalitesi mümkün olduğunca orijinal kayda yakın olacaktır. Hatta iki Bluetooth telefonu aynı anda bağlayabilirsiniz.


 


Akıllı telefon kullanıcıları için, iPhone veya Android akıllı telefonunuzu kablosuz olarak (Bluetooth aracılığıyla) bağlayın ve Spotify'ın (hem Ücretsiz hem de Premium Spotify kullanıcıları için) veya akıllı telefonunuzu yepyeni bir düzeye çıkaracak Pioneer Smart Sync uygulamasının keyfini güvenle çıkarın.


 


Hata yapmayın, DEH-S520BT gerçek bir üst düzey araç ses sistemidir. FLAC dosyalarını okur ve 13 bantlı Grafik EQ ve yerleşik MOSFET 50 W x 4 amplifikatör ile donatılmıştır. 3 RCA'yı kullanma Hoparlörler, subwoofer'lar, amplifikatörler gibi diğer bileşenleri daha da çok yönlülük için bağlayın.


Özellikler

Bluetooth<sup>®</sup>

Bluetooth®Dahili Bluetooth (HFP) ile yerel sürüş yasalarına uyun. Geniş Bant Konuşma eller serbest arama, sanatçı, albüm ve şarkı arama ile kablosuz ses akışı (A2DP), basit eşleştirme ve kontrol sesi (AVRCP), Bluetooth® kablosuz teknolojisi araçtaki hayatı daha güvenli ve daha kullanışlı hale getirdi.

Pioneer Akıllı Senkronizasyon Uygulaması

Pioneer Smart Sync UygulamasıPioneer Smart Sync uygulaması, akıllı telefonunuzun işlevlerini kullanmanıza yardımcı olur. Akıllı telefonunuzu Pioneer'in uyumlu araç stereolarına bağlar.

Spotify

Spotify ile, ana ünite kontrollerinizi kullanarak en sevdiğiniz çalma listelerine, albümlere, parçalara ve sanatçılara rahatça göz atmak için akıllı telefonunuzu bağlamanız yeterlidir.

iPhone için üretildi

iPhone için üretildiiPhone Doğrudan Kontrolü ile, i-cihazınızı doğrudan aracınızın kontrol panelinden yönetebilir ve üstün sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Android ile uyumlu

AndroidConnect ile uyumludur ve bir uygulamaya ihtiyaç duymadan cihazınızda depolanan müzikleri dinleyin

USB Girişi

USB Girişi Müziğin keyfini çıkarmak için USB bağlantılı cihazınızı takın, şarj edin ve bağlayın. (video oynatma yok)

13 bantlı Grafik EQ

13-bant Grafik EQTercihlerinize göre uyarlanmış bir müzik deneyimi için ses çıkışınızı ayrıntılı olarak ayarlayın.

KARIŞTIRMA

MIXTRAXMIXTRAX, DJ'den ilham alan çeşitli efektler ve kulüp tarzı aydınlatma ile tamamlanmış müzik kitaplığınızın kesintisiz karışımıyla partinin devam etmesini sağlar.

Çok renkli aydınlatma

Çok renkli aydınlatma Bir dizi sonsuz renk kombinasyonu ile ekranı ve tuş aydınlatmasını aracınızın iç aydınlatmasıyla eşleştirin.

FLAC

FLACEnjoy FLAC kayıpsız dijital ses dosyalarını aracınızda CD kalitesinde oynatma çıkışı ile dönüştürmeye gerek kalmadan oynatın.

Özellikler
Marka PIONEERPIONEER
Uyumluluk Hepsi
Renk Siyah
Puanlar & Yorumlar

Pioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto Teyp

Pioneer DEH-S520BT Bluetooth USB li Oto Teyp
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı